Je bent hier: Home / Over Cedin / Nieuws en achtergrond / lesactiviteiten voor thuis

Vakoverstijgende activiteiten voor thuis

Ontvang uitdagingen in je mailbox!

Ontvang vakoverstijgende activiteiten voor leerlingen

Als aanvulling op het huidige OA²SE zijn we vakoverstijgende lesactiviteiten aan het ontwikkelen. Om je te ondersteunen in deze tijd delen we graag een aantal van deze activiteiten met je. De activiteiten zijn zo vormgegeven dat er (onbewust) gewerkt wordt aan 21e eeuwse vaardigheden, wereldoriëntatie en kunstzinnige oriëntatie in de lijn van OA²SE.

Hoe werkt het?

Iedere activiteit, in de vorm van een uitdaging, bestaat uit een video en een lesbrief. Het is kant-en-klaar, je kunt dit meteen delen met de leerlingen.

Durf jij de uitdaging aan?

Heb je belangstelling en wil jij de komende tijd enkele uitdagingen in je mailbox ontvangen? Laat dan hieronder je gegevens achter. Dan zorgen wij ervoor dat je hiermee aan de slag kunt!

 

Je e-mailadres gebruiken we alleen voor het toesturen van lesactiviteiten en het evalueren ervan.

Neem contact op

Heb je vragen over de dienstverlening van Cedin? Stuur ons een bericht en we nemen zo spoedig mogelijk contact met je op.

Start met typen en druk op enter om te zoeken..